Вход

Забыли пароль?

Последние темы
» УКРАЇНО!!!
УКРАЇНО!!! EmptyПт Апр 19, 2019 12:54 pm автор Сергей29

» РАЙ – ДУГА ВІЧНОГО ЖИТТЯ
УКРАЇНО!!! EmptyПт Дек 07, 2018 2:03 pm автор Сергей29

» БАТЬКИ, МИ ЖДЕМО ВАС НА ЗЕМЛЮ
УКРАЇНО!!! EmptyВт Сен 25, 2018 4:11 pm автор Сергей29

» Вкусная еда
УКРАЇНО!!! EmptyПт Июл 13, 2018 10:40 pm автор mimimi

» БО З НАМИ БОГ
УКРАЇНО!!! EmptyВт Апр 11, 2017 1:57 pm автор Сергей29

» БО З НАМИ БОГ
УКРАЇНО!!! EmptyВт Апр 11, 2017 1:56 pm автор Сергей29

» ПРОРОЧЕСТВО ДЛЯ ПРОПОВЕДНИКОВ
УКРАЇНО!!! EmptyВт Апр 11, 2017 1:55 pm автор Сергей29

» ВІЧНЕ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ
УКРАЇНО!!! EmptyСр Авг 24, 2016 4:07 pm автор Сергей29

» ВСЕГДА МОЛИСЬ! И БУДЕШЬ ТЫ В ПОБЕДЕ! стихи ХВЕ/Камаскина
УКРАЇНО!!! EmptyВт Июн 14, 2016 7:27 pm автор svetzaveta

Партнеры

Сотворение. Эволюция. Динозавры. Возраст Земли. Всемирный потоп. Библия. Семинар Кента Ховинда бесплатно.

аборт, контрацепция, мини аборт

Христианское Видео и mp3 OnLine

Библия онлайн

Качественный хостинг
Hosting Ukraine
Статистика

Рейтинг@Mail.ru

УКРАЇНО!!!

Перейти вниз

УКРАЇНО!!! Empty УКРАЇНО!!!

Сообщение  Сергей29 в Пт Апр 19, 2019 12:54 pm

УКРАЇНО!

І побачив я нове небо і нову землю, бо перше небо і перша земля минули, і моря вже нема. (Одкр. 21.1)

Україно! Тобі, як і всій землі, належить нове небо і нова земля.

Ось події днів твоїх майбутніх. Слухай Україно і розумій! Ось вибір і доля твоя.

Візьме непереможний щит – святість; суворий гнів Він вигострить. Як меч, і світ ополчиться з Ним проти безумців. Понесуться влучні стріли блискавок із хмар, як із туго натягнутого лука, полетять в ціль. (Прем. 5.19-21)

І ви царі земні послухайте, що послужить вам до великого блага, як говорить істина книги життя! Так, книги життя, а не смерті.

Отже, володарі народів, якщо ви насолоджуєтеся престолами і скіпетрами, то вшановуйте премудрість, щоб вам царювати повіки. (Прем. 6.21)

У Мене готове благословення для серця, дух якого підкріпляється пам’яттю і дихає розумом мудрості.

На це так сказав Господь: якщо ти навернешся, то Я підніму тебе, і будеш стояти перед лицем Моїм; і якщо здобудеш дорогоцінне з нікчемного, то будеш як Мої вуста. Вони самі будуть навертатися до тебе, а не ти будеш навертатися до них. І зроблю тебе для цього народу міцною мідною стіною; вони будуть ратувати проти тебе, але не здолають тебе, бо Я з тобою, щоб спасати і визволяти тебе, - говорить Господь. І спасу тебе від руки злих і визволю тебе від руки гнобителів.    (Єр. 15.19-21)

Царі, хочу ще раз вам нагадати, що відповідальність, яку Я на вас поклав, не забрав і не заберу, а скоро вже спитаю.

Спасенні народи будуть ходити у світлі його, і царі земні принесуть до нього славу і честь свою. (Одкр. 21.24)

Час поспішає до кінця. Стріла з Роси втрачає свою силу. Ось-ось сходить сонце, і День Мій обнімає землю.

І тобі, Мій народе, не потрібно буде уже стояти перед бурхливим морем і думати, як його перейти? І не буде тебе долати страх, що ось наздожене фараон. Усе в минулому. Будуть випроводжати тебе з великими почестями. А може, надто будуть і просити, щоб ти і назавжди залишився жити на цій землі, коли побачать, що ти народ Царя – царів, і що для тебе виконую обіцянки дані батькам, що тобі належить усиновлення, і слава, і заповіти, і законоположення, і вічне богослужіння у вічному житті.

Тому ось, приходять дні, - говорить Господь, - коли не будуть говорити: «живий Господь, Який вивів синів Ізраїлевих із землі Єгипетської»; але: «живий Господь, Який вивів синів Ізраїлевих із землі північної і з усіх земель, в які вигнав їх»: бо поверну їх у землю їхню, яку Я дав батькам їхнім. (Єр. 16.14-15)

І почув я гучний голос з неба, який говорив: ось, скинія Бога з людьми, і Він буде жити з ними; вони будуть Його народом, і Сам Бог з ними буде Богом їхнім. І витре Бог усяку сльозу з очей їхніх, і смерті не буде вже, ні плачу, ні крику, ні недуги вже не буде, бо колишнє минуло. І сказав Той, Хто сидить на престолі: ось, творю все нове. І каже мені напиши; бо слова ці істинні й вірні. (Откр. 21.3-5)

Земля!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Послухайте всі! Я не дивлюсь на особу.

Спитаю Я у вас: «Заради якої істини Я воскресив Свого Сина»? Істина, яка є Моєю волею. Істина, якою жив і переміг смерть Мій Син Ісус Христос. Істина, яка є основою вічного життя на землі для всіх людей.

А істина перебуває і залишається сильною у віках, і живе і володарює повік віку. І немає в ній упередженості і розрізнення, але робить вона справедливе, віддаляючись від усього несправедливого і злого, і всі схвалюють діла її. І немає в суді її нічого неправого; вона є сила і царство і влада і велич усіх віків: благословенний Бог істини! (2 Езд. 4.38-40)

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Я чекаю цю істину від вас!

Отче наш, а ми чекаємо Твого благословення, во ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Україна, м.Рівне
14.04.2019р.

Сергей29
Участник
Участник

Дата регистрации : 2014-03-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Права доступа к этому форуму: